Servis OPEL

Servis OPEL

NÁŠ SERVIS JE VÁM VŽDY PO RUKE!

POMÔŽEME VÁM S VÝMENOU FILTROV, BRZDOVÝCH SEGMENTOV /KOTÚČE, DOSTIČKY, OBLOŽENIE/, KAROSÁRSKYCH DIELOV, ELEKTORNICKÝCH SÚČIASTÍ, VÝFUKOVÝCH SYSTÉMOV, ROZVODOV.


  

Pneuservis

Pneuservis

Odborná výmena kolies (pneumatík, diskov, duší, ventilov) vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie ojazdených pneumatík. Pneuservisné služby sú poskytované odborníkmi na najmodernejších strojoch, ktoré sú pravidelne kalibrované, používame overené momentové kľúče a tlakomery s dôrazom na ..

Servis klimatizácie a dezinfekcia interiéru

Servis klimatizácie a dezinfekcia interiéru

K optimálnemu výkonu a hlavne životnosti klimatizácie by sa mala vykonávať raz za rok kompletná údržba klimatizácie a dezinfekcia systému! V systéme klimatizácie je použitý špeciálny olej, ktorý ma za úlohu mazanie kompresora a má schopnosť absorbovať do seba okolitú vlhkosť, čím stráca mazacie vlas..

Tepovanie auta a čistenie interiéru

Tepovanie auta a čistenie interiéru

Tepovanie áut odporúčajú odborníci dvakrát ročne, primárne na jar po zimných mesiacoch. Na čistenie interiéru auta je vhodné používať tepovač Kärcher s chémiou vyvinutou proti silne znečisteným materiálom. Tou je možné vytepovať všetky druhy sedačiek. Pri koženom interiéry je vhodné čistiť auto..

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)